Sposoby na powiększenie i ujędrnienie piersi

Niemalże każda kobieta marzy o tym, by stać się posiadaczka dużego, jędrnego biustu. Niektóre z Pań zamieniają marzenia w rzeczywistość i poddają się rozmaitym zabiegom. Dzisiaj pragniemy pokrótce przedstawić trzy z nich cieszące się zdecydowanie największą popularnością.

Sposoby na większe piersi

Implanty piersiowe – operacja chirurgiczna

Interwencje chirurgiczne w celu poprawy urody są coraz częściej i śmielej podejmowane. Wszak, medycyna poszła na tyle do przodu, że tego typu zabiegi są w pełni bezpieczne. Nie inaczej jest w przypadku powiększania biustu, gdzie zabiegi o właśnie takim charakterze cieszą się ogromną popularnością.

Wszczepienie implantów piersiowych to zabieg, który cechuje bardzo wysoka trwałość. Poza tym, piersi mogą zostać powiększone o dowolną ilość rozmiarów. Jedyną wadą tego rozwiązania jest jego nie najniższa cena. Wszak, za implanty piersiowe zapłacimy nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Kwas hialuronowy – zabieg medycyny estetycznej

Aplikacja kwasu hialuronowego to zabieg, który realizowany jest w celu wypełnienia, ujędrniania i wymodelowania różnych części ciała, w tym także biustu. To prosty zabieg, który pozwala powiększyć biust o nawet dwa rozmiary.

Kwas hialuronowy aplikowany jest przy wykorzystaniu specjalnej strzykawki. Kosmetolog wprowadza preparat niewielką igłą, dzięki czemu po zabiegu praktycznie nie ma żadnych śladów. Ze względu na fakt, iż kwas hialuronowy jest naturalnie występującą substancją w organizmie człowieka, to nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Cena zabiegu powiększania biustu kwasem hialuronowym oscyluje w granicach dziesięciu tysięcy złotych.

Lipomodeling

Lipomodeling czyli powiększanie biustu własnym tłuszczem. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala osiągnąć bardzo naturalnie wyglądający efekt. Zabieg dzielimy na dwa etapy: liposukcję (odsysanie tłuszczu) oraz aplikację uzyskanego materiału.

Koszty zabiegu zależne są od poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie. Im jest on większy, tym mniejszy koszt zabiegu. Wynika to z faktu, iż wówczas liposukcja trwa znacznie krócej, a pobieranie tłuszczu realizowane z jednego miejsca.

Sposoby na jędrny biust

Mezoterapia mikroigłowa

Mezooterapia to zabieg, który stosowany jest w leczeniu wielu defektów skórnych oraz przy odmładzaniu skóry. Mezoterapia mikroigłowa odmładza skórę oraz sprawia, że jest bardziej napięta – likwidując zmarszczki. Dzięki temu piersi wyglądają młodziej i są bardziej jędrne.

Zabieg realizowany jest przy wykorzystaniu niewielkich igieł przez które dostarczany jest specjalnie dostosowany (indywidualnie) preparat.

Ulthera

Bezinwazyjny zabieg Ulthera daje efekt push-up dzięki wykorzystaniu energii ultradźwiękowej. Urządzenie kierunkuje ultradźwięki na skórę piersi, co powoduje poprawę napięcia. Tkanki podskórne ulegają skurczeniu, co w efekcie podnosi piersi ku górze. Skóra jest odmłodzona.

Efektem „ubocznym” tego zabiegu jest optyczne powiększenie piersi.

Cryolift

Cryolift – zabieg, który wykorzystywany jest w celach usunięcia defektów skórnych (zmarszczek, cellulitu, trądziku, rozstępów) z powodzeniem wykorzystywany jest także w celu ujędrnienia skóry i piersi.

Cryolift wykorzystuje technologię krioplastyki i terapii LED. Zabieg ma na celu pobudzenie mikrokrążenia i dotleniania komórek celem lepszej przyswajalności dostarczanych kosmetyków.

Następnie kosmetolog dobiera preparaty odpowiednie do danej skóry: nawilżające, regenerujące, wygładzające. Preparaty wzbogacane są antyoksydantami, witaminami i niezbędnymi minerałami. Dzięki temu skóra zostaje odmłodzona i ujędrniona.

Jak widać – ujędrnić biust można bez konieczności stosowania skalpela. Niestety wadą takich rozwiązań jest cena . Średnio za serię zabiegów trzeba zapłacić od 1000 do 2000 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *